Atrakcje w okolicy

Gubałówka

To szlak łączący Gubałówkę i Butorowy Wierch. Można wjechać na szczyt Gubałówki kolejką linowo-terenową. Spacer Gubałówką oferuje niezapomniane widoki na Tatry Zachodnie. Można też wjechać koleją krzesełkową z Polany Szymoszkowej. Znajduje się w połowie drogi między Gubałówką, a Butorowym Wierchem. Na Butorowym Wierchu działa kolej linowo-krzesełkowa skąd można zjechać na dół podziwiając szczyty górskie i okolice Kościeliska i Zakopanego.

Atrakcje w budynku

Do dyspozycji gości w obiekcie znajduje się:
-ogólno dostępny aneks kuchenny
-sala rekreacyjna( bilard, piłkarzami, tv, wypoczynek oraz stolik )
-przechowalnia sprzętu narciarskiego
- bezprzewodowy Internet WI-FI
- parking monitorowy
- altanka z przepięknym widokiem na góry z miejscem na grilla
- huśtawka
- trampolina
- w sezonie letnim (od połowy kwietnia do końca września) duży basen z gorącą wodą (w głównym budynku 'Willa pod Tatrami") 

Termy Bukovina

W Termach BUKOVINA znajdziesz baseny rekreacyjne i pływackie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W każdym z nich możesz cieszyć się kojącymi właściwościami wody termalnej, której temperatura waha się od 30 do 38C.
Skorzystasz tu z licznych saun i łaźni parowych, w których znajdziesz chwilę tylko dla siebie. Czekają tu na Ciebie również fantastyczne jacuzzi i setki metrów szalonych, wodnych zjeżdżalni!

Termy Gorący Potok

Relaks, doskonała zabawa, najlepsze wspomnienia- Termy Gorący Potok!
Udostępniamy Państwu kompleks kilkunastu unikalnych basenów z naturalną, surową wodą siarkową, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Fontanny, wodotryski, masaże wodne i gejzery, zjeżdżalnie gwarantują doskonałą zabawę zarówno dzieciom jak i dorosłym. Lecznicza woda siarkowa pozwoli Państwu zadbać o zdrowie i urodę, a wyjątkowy styl obiektu pozostający w harmonii z naturą z pewnością będzie miły dla oka.

Noclegi w Murzasichle

w pobliżu Zakopane

od 200

Pokoje 4 osobowe

maksymalna ilość osób: 5
powierzchnia: 30.0m2
od 100

Pokoje 2 osobowe

maksymalna ilość osób: 2
powierzchnia: 18.0m2
od 150

Pokoje 3 osobowe

maksymalna ilość osób: 3
powierzchnia: 18.0m2